#1 2011-05-22 17:52:43

Adamaru

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-27
Posty: 26
Punktów :   

Wasze oczekiwania

Więc... Jakiś czas temu wyciekł do sieci 'trailer' nowego dodatku. Przy czym, wyciekł też trailer Pokoleń, niewiele później, EA potwierdziło to drugie.

Jakie macie oczekiwania po Zwierzakach, po The Sims 2: Zwierzaki i The Sims: Zwierzaki?

Ja osobiście chciałbym więcej swobody, kontroli nad nimi. Wiem, że The Sims to seria o simach, ale fajnie by było czasem pokierować pieskiem, kotkiem... A no tak! Z tego co widzieliśmy na trailerze, dostępne będą... konie! Ciekawe jak będzie wyglądać opieka nad nimi

Chciałbym też zobaczyć ucieczkę domowych zwierzaków - zwłaszcza, że w The Sims 3 mamy otwarty świat. Kotek mógłby uciec na plażę, do sąsiada... Ah, tyle możliwości!

Co chcielibyście zobaczyć Wy?

Offline

 

#2 2011-05-24 23:20:55

Pasipani

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wasze oczekiwania

Mi się trailer bardzo podoba, ale te konie... Właściwie lubię konie, nawet umiem jeździć, ale jakoś mi nie pasują do simsów. Sama nie wiem dlaczego.
Rzeczywiście, ucieczka może być ciekawa. Mam nadzieję, że TS3 Zwierzaki będzie miało dużo większe możliwości związane ze zwierzętami.

Offline

 

#3 2011-05-28 23:04:00

Adamaru

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-27
Posty: 26
Punktów :   

Re: Wasze oczekiwania

Gdzieś czytałem wypowiedź twórców o tym, że właśnie będą większe możliwości prowadzenia życia naszych pupilków, więc już nie mogę się doczekać!

Offline

 



Odwiedzin forum:



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl